הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה

פשפשי המיטה הינם חרקים מוצצי דם,חסרי גלגול ובעלי מספר התנשליות. הם פעילי לילה כאשר ביום הם מתקבצים באזורי מסתור חשוכים . הם נמצאים כמעט בכל מקום שבני אדם נוטים להתכנס בהם, כולל מגורים, בתי מלון, בתי ספר, ומשרדים. את פשפשי המיטה לרוב נוכל לראות על מזרנים ,שקעי חשמל ,בסיס המיטה ,ומקומות מסתור נוספים.פשפש המיטה גורם למפגע אסתטי ומתבטא במציצות דם וגירודים. נוכל לראות לאחר עקיצת הפשפש מספר נקודות על העור כאשר דרכם התבצעה המציצה. הדברת פשפש המיטה היא מורכבת ומומלץ להזמין מדביר מוסמך בעל רישיון מתאים. ההדברה מתבצעת על ידי שאיבת הבית איתור מקומות מסתור של הפשפשים, טיפול ברהיטים נגועים,טיפול במכונת קיטור באזורים הנגועים ולבסוף ריסוס. מומלץ לטפל בפשפשי המיטה בהקדם התפשטותם מהירה.

בואו נודה בזה, להיפטר מפשפשים בעצמכם זה כמעט בלתי אפשרי. הדברת הפשפש היא הקשה ביותר מבין אמצעי ההדברה ומחייבת טיפול נכון מבחינה שיטתית במתחם באמצעות חומרי הדברה היעילים ביותר.

סימנים לפשפש המיטה

נוכל לדעת על הימצאותם של הפשפשים  על ידי סימני נשיכה, המלווים בגרד, הימצאות כתמי דם על המצעים, ריח ספציפי. חשד שמשהו לא בסדר, עליך לבחון היטב את המזרן, ובקפלי המזרן והמצעים אכן ומצאת את אחד הסימנים מומלץ לקרוא למדביר המוסמך לטפל בבעיה

• פשפשי מיטה יכולים לחיות ללא אוכל יותר משנה, אז אל תמהרו לארוז את תיקיכם, בתקווה להרעיב את הפשפשים מכיוון שלא תוכלו להיפטר מהם לאחר צאתם לתקופה קצרה.

נשמח לעמוד לשרותכם גלובוס הדברות


זמנת שירות או להתקשר אלינו

0525-267-877  גלובוס הדברות