הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים 

להיפטר ממכרסמים בבית זו משימה לא קלה. חולדות ועכברים הם עקשניים מאוד, מסתגלים בקלות לתנאי מחיה חדשים, מרגישים טוב בכל חלק מהבית ממרתפים לדירות רבי קומות. בנוסף, הם מטפסים מצוינים ועולים ללא מאמץ על קירות תלולים.

עם זאת, השמדת מכרסמים היא המשימה החשובה ביותר של בעלי הבית. אחרי הכל, חולדות הם נשאים של מחלות זיהומיות המסוכנות ביותר. מחלות אלו מועברות הן בנשיכה והן בשימוש במוצרי מזון שהיו במגע עם עכברים.

נוסף על כך, מכרסמים גורמים נזק רב ממש "מכרסמים" כל מה שבדרכם, מריהוט, בגדים, חוטי חשמל וכלה בצינורות עופרת וגושי בטון סיגים.

איך להיפטר ממכרסמים בדירה?

ידוע כי בדירות של בניינים רבי קומות מכרסמים מופיעים לעתים רחוקות למדי, במידה רבה יותר זו הבעיה של בתים פרטיים. עם זאת, אם אתה מוצא עכבר בדירתך, ראשית, עליך להבין שהדירה שלך מספקת למזיקים את התנאים לקיומם. חולדות ועכברים נמשכים למקומות הנוחים למאכל ולגידול הצאצאים, לרוב הם נמצאים במקומות עם תנאים סניטריים נמוכים. עכברים יכולים להיכנס לדירה דרך תעלות אשפה, צינורות ביוב או דרך חללים בקירות. אתה יכול להיפטר מהם רק על ידי ארגון וסדר מושלם. לכן, אל תשאירו את הכלים בכיור זמן רב ללא ניקיון, המנעו מלהשאיר אוכל חשוף בדקו אם יש דרכי כניסה למכרסמים בקירות. אם יש כאלה, סגור אותם כך שלא יוכלו להיכנס לביתך.


בסתיו, בגלל מזג אוויר הקריר ומחוסר מזון בסביבתם הטבעית, חולדות עוברות אלינו לבתים . במקרה זה, האפשרויות האופטימליות ביותר למניעת הופעת חולדות והשמדתן הם ביצוע סניטציה, סגירת פתחים ומעברים,שימוש במלכודות,ושימוש ברעלים. בישראל ישנם רעלים נוגדי קרישה ממש טובים הגישה אל רעלים אלו ניתנת למדברים מוסמכים בעלי רישיון מתאים ובאישור המשרד להגנת הסביבה


בדוק מחיר הדברה למכרסמים 


הזמנת שירות או להתקשר אלינו

0525-267-877  גלובוס הדברות